درباره بيمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی همان محصولی است که اموال و دارایی های شمارا از خسارت،خطرات احتمالی حفظ میکند و این اجازه را نمیدهد حوادثی مثل آتش سوزی،سیل،زلزله و ...،زندگب شمارا تحت تأثیر خود قرار بدهد.

این به این معنی میباشد که اگر حادثه تلخ پلاسکو را به یاد بیاوریم متوجه میشویم حادثه اصلا خبر نمیکندو در یک چشم به هم زدن تمام دارایی های یک نفر از بین میرود.ولی شما میتوانید با استفاده از بیمه آتش سوزی این ریسک را از زندگی خود حذف کنید و بدون هیچ ذهن مشغولی و نگرانی به انجام امور روزمره خود بپردازید و در زمان وقوع یک حادثه بدون هیچ نگرانی تمامی خسارت خود را از بیمه دریافت کنید.

دوستان بیمه وظیفه دارد وضعیت زندگی شما را بعد از وقوع یک حادثه به قبل از ان برگرداند.

بیمه های آتش سوزی به طور عمومی و کلی 3 پوشش اصلی دارد:

1-آتش سوزی

2-انفجار

3-صادقه

حال در کنار پوشش هاب اصلی،پوشش های اضافی وجود دارد که بسته به منطقه و نوع ریسک شما میتوانید از انها استفاده کنید که به شرح زیر میباشد:

- سیل و زلزله

- ترکیدگی لوله های آب

- ضایعات برف و باران

- سقوط هواپیما

- نوسانات برقی

 

انواع بیمه آتش سوزی

 

1-بیمه آتش سوزی مسکونی

شما میتوانید منزل مسکونی خودتان یا اسباب اثاثیه یا هردو این هارا باهم بیمه کنید که در صورت وقوع یک حادثه احتمالی نیازی نباشد هزینه و خسارت ناشی از حادثه را خودتون پرداخت کنید.دوستان توجه داشته باشید که اگر هم مستأجر هستید میتوانید فقط لوازم خوتان را بیمه کنیدو نیازی نیست خانه را شما بیمه کنید یا حتی اگر خانه خودتان را اجاره داده اید میتوانید فقط منزل خودرا بیمه کنید و نیازی به وسایل داخل خانه نیست.

2-بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

شامل تمامي كارخانجات صنايع غذايي، آشاميدني، دخانيات، نساجي، پوشاك، چرم، چوب، كاغذ، مقوا، چاپ و صحافي، شيميايي، محصولات كاني غيرفلزي، فلزات اساسي و صنايع متفرقه مي‌شود.

دوستان تو مراکز صنعتی هم مثل مسکونی شما میتوانید دستگاه ها،لوازم و تأسیسات را بیمه کنید و از شر خسارات هنگفتی که احتمال وقوع انها وجود دارد جلوگیری کنید.

3-بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی

واحدهاي تجاري، اداري، مجموعه‌هاي رفاهي، آموزشي، خدماتي از جمله مراکزي هستند که در اين طبقه قرار مي‌گيرند.یعنی به طور کلی هر گروهی که در دسته بندی مسکونی و صنعتی قرار نمیگیرند میتوان در دسته غیر صنعتی جای داد.این به این معنی میباشد که تعداد زیادی از فعالیت ها و مشاغل در دسته غیر صنعتی قرار میگیرند که بسته به ریسک و محل و نوع فعالیتشان بیمه های متفاوتی برای آنها مورد نیاز میباشد.

 

محصولات مشابه

بیمه درمان تکمیلی گروهی